cleanmate.jpg

Robotický čistič okien

Čistenie okien nebolo nikdy jednoduchšie. Symbo MAV-88 je robotický čistič na okná s vibračnou podložkou pre dokonalé čistenie okien a skiel. Vibračná podložka aktívne stiera povrch pred robotom a veľká čistiaca utierka naberá zvyšné nečistoty. Vďaka svojej technológii zvládne tiež povrchy s minimálnym sklonom 30 °. Funkcia detekcie okrajov zaistí, že Symbo MAV-88 je vhodný aj pre bezrámové okná. Pri výpadku prúdu nemusíte mať strach, že by sa váš robot poškodil. Záložnej batérie chráni robota proti pádu a poškodeniu.

Infrapanel Cosmic Beam

Ľahký ohrievač s filtrom Blumfeldt Cosmic Beam DDM V1 sa dá jednoducho namontovať na stenu alebo strop. Vďaka tomu neprekáža v ceste, zatiaľ čo rýchlo a efektívne s výkonom 3000 W vydáva dlhodobo infračervené svetlo, a tým zahaľuje okolie príjemným teplom. Integrovaný termostat, ako aj tepelný senzor, kontrolujú zakaždým teplotu okolia a umožňujú zariadenia, okamžite reagovať na výkyvy teploty. Pomocou technológiu IR Comfort Heat je teplo odovzdávané cielene na ožarované objekty a osoby a neohrieva zbytočne vzduch. Infrapanel nevyžaruje svetlo, vďaka čomu nepřilákává okolité hmyz.

infrapanel.jpg
ac.jpg

Klimatizace

Udržujte celoročne príjemnú izbovú teplotu pomocou bytovej nástenné klimatizácie pre obytné budovy. Naša kolekcia klimatizácií S.T.A.CH. je navrhnutá pre efektívne chladenie malých miestností. Umožní vám udržať si chladnú hlavu po celé leto. Výrobky obsahujú fluórované skleníkové plyny. Invertorový kompresor neustále prispôsobuje svoju rýchlosť, aby udržal požadovanú teplotu. Okrem toho DUAL Inverter Compressor vybavený rozsahom úsporných prevádzkových frekvencií šetrí viac energie ako konvenčné kompresor.